Kontakt

Man er velkommen til at komme og besøge os i Hummerhuset. Hver torsdag fra kl. 20.00 – 21.00 (undtaget skolernes ferier og helligdage) sidder der en fra bestyrelsen, som gerne vil hjælpe og svare på spørgsmål.

Der er som regel kaffe på kanden.

Man kan også skrive mail eller ringe, dette behandles ligeledes torsdag fra kl. 20.00

Find personen du gerne vil i kontakt med på listen nedenunder.

Generelle henvendelser kan sendes til surfklubben-nasa@coldhawaii.eu

Stian Eide
stian@coldhawaii.eu
3052 9169

Thomas Eisum
thomas@coldhawaii.eu
6133 9212

Er der spørgsmål i forbindelse med den daglige drift og rengøring bedes du kontakte
Anna Stjerna
annastjerna@gmail.com
2367 0828

Hvis du oplever problemer i huset i forbindelse med tekniske problemer, skader eller hærværk, bedes du kontakte

Steen Bojsen Jensen
stenlone01@gmail.com
2382 6740

Eller

Stian Eide
stian@coldhawaii.eu
3052 9169

Lars Gothe
lars@coldhawaii.eu
2329 5794
For mere info se her

Steen Bojsen Jensen
stenlone01@gmail.com
2382 6740
For mere info se her

Simon Reeve
simon.reeve71@gmail.com
3054 0907
For mere info se her

Christian Gøbel
christian.goebel@mail.dk
4095 1621
For mere info se her

Jesper Wittrup
jw@thistedmc.dk
2498 3208
For mere info se her

Thomas Eisum
thomas@coldhawaii.eu
6133 9212

Christian Gøbel
christian.goebel@mail.dk
4095 1621
For mere info se her

Rie Rosenkrans Gjedsted
rie@coldhawaii.eu
4078 3803
For mere info se her

Jesper Wittrup
jw@thistedmc.dk
2498 3208
For mere info ser her

Lone Bardram, kasserer
lone@coldhawaii.eu
2539 4445

Stian Eide, bestyrelsesformand
stian@coldhawaii.eu
3052 9169

Stian Eide
stian@coldhawaii.eu
3052 9169

Eller

Casper Steinfath
caspersteinfath@gmail.com

Johanne Vibe Kristensen
johanne@coldhawaii.eu
2423 6050

Load More